Piszą o nas | Rent Design
Opublikowany w:

Krzesła Rent Design najlepszym narzędziem organizatora w 2019 roku wg. jury konkursu MP Power Awards

W czwartek 21 maja 2020 r. po raz ósmy zostały rozdane nagrody branży eventowej MP Power Awards. W nowej kategorii MP Power Produkt – Narzędzie Organizatora, pierwszą w historii statuetkę zdobyła firma Rent Design – lider wypożyczalni mebli w Polsce.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, w którym wyłaniane są osobistości branży, najlepsze projekty, obiekty, produkty oraz agencje roku. To wydarzenie organizowane przez portal MeetingPlanner.pl, które każdego roku skupia uwagę tysięcy przedstawicieli branży MICE.

Wypożyczalnia mebli eventowych Rent Design, została w tym roku wyróżniona aż trzema nominacjami, w tym jedną nagrodą główną:

– MP Power Produkt w kategorii Narzędzie Organizatora (nowa kategoria): nominacja oraz nagroda główna dla produktu jakim są krzesła z oferty Rent Design;

– MP Power 12 w kategorii Dostawca Open: nominacja dla dyrektor zarządzającej Rent Design, Adriany Szczeniowskiej;

– MP Power w kategorii specjalnej Zrównoważony rozwój w branży eventowej: nominacja za wewnętrzy program realizowany w firmie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wypożyczalnia mebli Rent Design od początku swojego istnienia stawiała na stworzenie oferty mebli na wynajem, będącej praktycznym i estetycznym narzędziem dla organizatorów zróżnicowanych wydarzeń. Obecnie firma dysponuje największym asortymentem mebli w Polsce, a w jej przestrzeni magazynowej znaleźć można już ok. 30 tysięcy produktów.

W ofercie Rent Design znajduje się aż 35 modeli krzeseł mających cechy dobrze zaprojektowanego designu, charakteryzujących się zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką. Krzesło to jedno z podstawowych narzędzi niezbędnych do stworzenia metamorfozy powierzchni evntowych, a tym samym do aranżacji spektakularnych przestrzeni, dlatego to właśnie ta grupa produktów z oferty Rent Design została nagrodzona przez Jury konkursu MP Power Awards.

W tym roku w związku z epidemią wywołaną SARS-CoV-2, uroczysta gala wręczenia nagród po raz pierwszy w historii zorganizowana została w formie online, zaś organizatorzy łączyli się z nagradzanymi za pomocą platformy do wideokonferencji. Gala transmitowana była na żywo.

Opublikowany w:,

RENT SPACE – nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a
w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.

W związku z zapytaniami ze strony klientów i partnerów biznesowych, dotyczącymi możliwości wynajęcia miejsca w przestrzeni magazynowej Rent Design, firma zdecydowała się przygotować specjalną ofertę – RENT SPACE, czyli proste rozwiązanie na problemy z przechowaniem.

W magazynie Rent Design czekają przygotowane, wolne regały na palety o wymiarach 120/80/150H, na których przechować można meble biurowe, elementy scenograficzne, materiały poligraficzne lub inne przedmioty, na które potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Koszt miesięcznego wynajmu takiego miejsca to 69,00 zł netto. W razie potrzeby firma jest także gotowa dopasować wielkość regału do niestandardowego załadunku.

Za dodatkową opłatą Rent Design oferuje możliwość transportu rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia (kartony, folia, etc.).

Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi Klientami i wiemy, że część firm zmuszonych jest dziś szukać oszczędności i zmieniać swoje dotychczasowe biura, aby ograniczyć koszty. Dlatego jedną z naszych nowych propozycji jest RENT SPACE. Jeśli szukacie miejsca, aby tymczasowo przechować swoje rzeczy mamy do zaoferowania nasz bezpieczny, w pełni chroniony i monitorowany magazyn wysokiego składowania. Z uwagi na spowolnienie naszej działalności eventowej, mamy obecnie możliwości magazynowe oraz logistyczne, aby podzielić się z Wami naszą najważniejszą przestrzenią.” – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.

Opublikowany w:,

Pożyczamy, pomagamy!

Rent Design już od 5 lat wspiera fundację One Day w organizacji gwiazdki dla ponad 600 dzieci z placówek opiekuńczych i wychowawczych z całej Polski. Ten jeden dzień przywraca dzieciom wiarę w marzenia. Tylko w minionym roku zostało ich zrealizowanych ponad 850.
W filmie promujących tą wyjątkową inicjatywę, nasza dyrektor zarządzająca, Adriana Szczeniowska, zachęca wszystkich do wsparcia.

 

Opublikowany w:

Pożyczamy, pomagamy! 

Pożyczamy, pomagamy!
Czyli słów kilka o akcji charytatywnej fundacji One Day, którą wspieramy już od 5 lat! A w nim Monika Krzyżanowska, założycielka Fundacji One Day oraz Adriana Szczeniowska, nasza dyrektor zarządzająca opowiadają jak można włączyć się do akcji.