Piszą o nas | Rent Design
Opublikowany w:

Nowe namioty w ofercie Rent Design – stawiamy na plener

Wydarzenia plenerowe to obecnie ogromna cześć rynku eventowego, a jak wiadomo nie ma dobrego pleneru bez namiotu ! Już od pewnego czasu obserwujemy zwiększone zainteresowanie ofertą asortymentu plenerowego dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tym zapotrzebowaniom i powiększyć naszą ofertę. 

Obecnie nasi Klienci mogą znaleźć u nas zupełnie nowe namioty ekspresowe, dostępne w dwóch rozmiarach: 3x3m oraz 3x6m, dodatkowo so każdego z namiotów posiadamy zestaw ścianek, w tym także tych z drzwiami. Namioty ekspresowe to rozwiązanie przede wszystkich praktyczne, ich montaż jest niezwykle prosty i szybki. Może pełnić rolę namiotu informacyjnego, ale również namiotu sprzedażowego czy stanowiska targowego. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku organizacji przyjęć okolicznościowych. 

Dodatkowo zwiększyliśmy również dostępne u nas ilości naszych bestsellerowych namiotów gwiazd, czyli TENPAN oraz TENPAN XL. To modele doskonale już znane i uwielbiane przez naszych Klientów od wielu lat. To namioty, które nigdy nie zawodzą, ich wytrzymałość oraz design są na najwyższym poziomie. Idealne na wydarzenia organizowanie na terenie zielonym lub piaszczystym. 

Venus – nowe sofy eventowe w ofercie Rent Design

Z początkiem tego roku wprowadziliśmy do swojej oferty nowość, czyli sofy eventowe z linii Venus. Nad tym modelem pracowaliśmy kilka ostatnich miesięcy i cieszymy się, że w końcu możemy go zaprezentować naszym Klientom. 

Nowa linia charakteryzuje się prostą formą oraz eleganckim wykończeniem, a rozwiązanie modułowe od wielu lat cieszy się ogromną popularnością branż . W jej skład wchodzi moduł centralny i narożny oraz sofa dwuosobowa. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu zapewniają odpowiednią wygodę, a przy tym stanowią również wyjątkowy element wystroju. Ich uniwersalny design sprawia, że dopasują się do każdego pomieszczenia oraz stylistyki eventu, od tych minimalistycznych, aż po industrialne. Obserwując ostatnie trendy i odpowiadając na aktualne potrzeby rynku tym razem postawiliśmy na kolor beżowy, który w ostatnim czasie cieszy się wyjątkowym uznaniem i popularnością. 

Opublikowany w:

Wakacyjne Tournee po Polsce

W minione wakacje wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej oraz agencją eventową Ibento wyruszyliśmy w prawdziwe filmowe tournee pod hasłem “Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia” organizowane przez Polski Instytutu Sztuki Filmowej. 

W każdy sierpniowy weekend odwiedzaliśmy inne miasto i robiliśmy wszystko, aby zapewnić odwiedzającym jak największą wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. W każdym mieście odbyły się spotkania z twórcami, prelekcje, wywiady oraz oczywiście seanse filmowe. Wygodę zapewniały przede wszystkim leżaki LOKI, ale nasze meble można było znaleźć w praktycznie każdej strefie, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Organizatorzy postawili przed nami wyzwanie, którym było zamontowanie namiotów na twardej powierzchni uniemożliwiającej wbicie śledzi, ale po raz kolejny mogliśmy udowodnić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Wspólnymi siłami i przy pomocy setek kilogramów obciążników udało nam się spełnić ten wymóg. 

Dziękujemy naszemu klientowi, firmie Ibento za zaufanie i mamy nadzieję, że wybierzemy się wspólnie na jeszcze niejedno tournee!

Opublikowany w:

Otwarcie ośrodka szkoleniowego Legia Training Center z meblami Rent Design

Wraz z nadejściem lata i poluzowaniem obowiązujących obostrzeń mogliśmy na pewien czas przenieść się w plener. Jednym z wydarzeń, w którym braliśmy udział w tym okresie było oficjalne otwarcie ośrodka szkoleniowego przez Legię Warszawa. Była to dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt, jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych Klientów i ich zaufanie, a oni mogli być pewni naszego profesjonalizmu, estetyki i jakości.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części, oficjalną oraz chillout w połączeniu z VIP. Część oficjalna miała charakter konferencyjny, każdy uczestnik zajmował miejsce w bezpiecznym od siebie odstępie, o który pomogliśmy zadbać, a kolory krzeseł nawiązywały do oficjalnych barw klubu. W drugiej strefie goście mogli odpocząć chwilę na naszych wygodnych pufach PALBAR w cieniu namiotu lub porozmawiać przy stołach koktajlowych BOSCO. 

Wszystko zostało przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i obostrzeniami. Nasze doświadczenie w branży eventowej gwarantuje bowiem bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm.

Opublikowany w:

Z dedykacją dla gastronomii, czyli nowość w ofercie Rent Design

W lipcu 2020 wprowadziliśmy do naszej oferty nowość – EXPO Bufet, czyli produkt przeznaczony przede wszystkim dla klientów cateringowych oraz organizatorów wydarzeń z udziałem cateringu. Został on wykonany z ekologicznej, bukowej sklejki, jest elegancki i minimalistyczny. Dopełnia naszą autorską kolekcję mebli Plywood, która skupia się wokół idei Zero Waste. Warto zaznaczyć, że byliśmy pierwszą wypożyczalnią mebli, która wprowadziła do oferty meble wykonane ze sklejki (we wrześniu 2019 roku), dzięki czemu staliśmy się prekursorem i promotorem tego ekologicznego rozwiązania w branży eventowej. Wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji Plywood produkujemy sami lub też odzyskujemy z mebli, które najlepsze czasy mają za sobą, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo środowiska i nas samych. Expo Bufet spełnia wszystkie wymagania sanitarne, a łatwa dezynfekcja i sterylność jego szklanych powierzchni to pewność, że serwowane przekąski i dania są bezpieczne, a także efektownie zaprezentowane.

Opublikowany w:

Krzesła Rent Design najlepszym narzędziem organizatora w 2019 roku wg. jury konkursu MP Power Awards

W czwartek 21 maja 2020 r. po raz ósmy zostały rozdane nagrody branży eventowej MP Power Awards. W nowej kategorii MP Power Produkt – Narzędzie Organizatora, pierwszą w historii statuetkę zdobyła firma Rent Design – lider wypożyczalni mebli w Polsce.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, w którym wyłaniane są osobistości branży, najlepsze projekty, obiekty, produkty oraz agencje roku. To wydarzenie organizowane przez portal MeetingPlanner.pl, które każdego roku skupia uwagę tysięcy przedstawicieli branży MICE.

Wypożyczalnia mebli eventowych Rent Design, została w tym roku wyróżniona aż trzema nominacjami, w tym jedną nagrodą główną:

– MP Power Produkt w kategorii Narzędzie Organizatora (nowa kategoria): nominacja oraz nagroda główna dla produktu jakim są krzesła z oferty Rent Design;

– MP Power 12 w kategorii Dostawca Open: nominacja dla dyrektor zarządzającej Rent Design, Adriany Szczeniowskiej;

– MP Power w kategorii specjalnej Zrównoważony rozwój w branży eventowej: nominacja za wewnętrzy program realizowany w firmie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wypożyczalnia mebli Rent Design od początku swojego istnienia stawiała na stworzenie oferty mebli na wynajem, będącej praktycznym i estetycznym narzędziem dla organizatorów zróżnicowanych wydarzeń. Obecnie firma dysponuje największym asortymentem mebli w Polsce, a w jej przestrzeni magazynowej znaleźć można już ok. 30 tysięcy produktów.

W ofercie Rent Design znajduje się aż 35 modeli krzeseł mających cechy dobrze zaprojektowanego designu, charakteryzujących się zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką. Krzesło to jedno z podstawowych narzędzi niezbędnych do stworzenia metamorfozy powierzchni evntowych, a tym samym do aranżacji spektakularnych przestrzeni, dlatego to właśnie ta grupa produktów z oferty Rent Design została nagrodzona przez Jury konkursu MP Power Awards.

W tym roku w związku z epidemią wywołaną SARS-CoV-2, uroczysta gala wręczenia nagród po raz pierwszy w historii zorganizowana została w formie online, zaś organizatorzy łączyli się z nagradzanymi za pomocą platformy do wideokonferencji. Gala transmitowana była na żywo.

Opublikowany w:,

RENT SPACE – nowa usługa w ofercie Rent Design

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a
w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.

W związku z zapytaniami ze strony klientów i partnerów biznesowych, dotyczącymi możliwości wynajęcia miejsca w przestrzeni magazynowej Rent Design, firma zdecydowała się przygotować specjalną ofertę – RENT SPACE, czyli proste rozwiązanie na problemy z przechowaniem.

W magazynie Rent Design czekają przygotowane, wolne regały na palety o wymiarach 120/80/150H, na których przechować można meble biurowe, elementy scenograficzne, materiały poligraficzne lub inne przedmioty, na które potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Koszt miesięcznego wynajmu takiego miejsca to 69,00 zł netto. W razie potrzeby firma jest także gotowa dopasować wielkość regału do niestandardowego załadunku.

Za dodatkową opłatą Rent Design oferuje możliwość transportu rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia (kartony, folia, etc.).

Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi Klientami i wiemy, że część firm zmuszonych jest dziś szukać oszczędności i zmieniać swoje dotychczasowe biura, aby ograniczyć koszty. Dlatego jedną z naszych nowych propozycji jest RENT SPACE. Jeśli szukacie miejsca, aby tymczasowo przechować swoje rzeczy mamy do zaoferowania nasz bezpieczny, w pełni chroniony i monitorowany magazyn wysokiego składowania. Z uwagi na spowolnienie naszej działalności eventowej, mamy obecnie możliwości magazynowe oraz logistyczne, aby podzielić się z Wami naszą najważniejszą przestrzenią.” – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.