RENT SPACE – nowa usługa w ofercie Rent Design | Rent Design

RENT SPACE – nowa usługa w ofercie Rent Design

Opublikowany w:,

Wypożyczalnia mebli Rent Design wychodzi naprzeciw obecnym zmianom rynkowym i rozszerza portfolio swoich usług o możliwość tymczasowego, bezpiecznego przechowywania mienia klientów. Magazyn Rent Design mieści się w dogodnej lokalizacji, na ul. Działkowej 56a
w Warszawie, w okolicy lotniska Okęcie.

W związku z zapytaniami ze strony klientów i partnerów biznesowych, dotyczącymi możliwości wynajęcia miejsca w przestrzeni magazynowej Rent Design, firma zdecydowała się przygotować specjalną ofertę – RENT SPACE, czyli proste rozwiązanie na problemy z przechowaniem.

W magazynie Rent Design czekają przygotowane, wolne regały na palety o wymiarach 120/80/150H, na których przechować można meble biurowe, elementy scenograficzne, materiały poligraficzne lub inne przedmioty, na które potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Koszt miesięcznego wynajmu takiego miejsca to 69,00 zł netto. W razie potrzeby firma jest także gotowa dopasować wielkość regału do niestandardowego załadunku.

Za dodatkową opłatą Rent Design oferuje możliwość transportu rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie mienia (kartony, folia, etc.).

Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi Klientami i wiemy, że część firm zmuszonych jest dziś szukać oszczędności i zmieniać swoje dotychczasowe biura, aby ograniczyć koszty. Dlatego jedną z naszych nowych propozycji jest RENT SPACE. Jeśli szukacie miejsca, aby tymczasowo przechować swoje rzeczy mamy do zaoferowania nasz bezpieczny, w pełni chroniony i monitorowany magazyn wysokiego składowania. Z uwagi na spowolnienie naszej działalności eventowej, mamy obecnie możliwości magazynowe oraz logistyczne, aby podzielić się z Wami naszą najważniejszą przestrzenią.” – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.