Wakacyjne Tournee po Polsce | Rent Design

Wakacyjne Tournee po Polsce

Opublikowany w:

W minione wakacje wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej oraz agencją eventową Ibento wyruszyliśmy w prawdziwe filmowe tournee pod hasłem “Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia” organizowane przez Polski Instytutu Sztuki Filmowej. 

W każdy sierpniowy weekend odwiedzaliśmy inne miasto i robiliśmy wszystko, aby zapewnić odwiedzającym jak największą wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. W każdym mieście odbyły się spotkania z twórcami, prelekcje, wywiady oraz oczywiście seanse filmowe. Wygodę zapewniały przede wszystkim leżaki LOKI, ale nasze meble można było znaleźć w praktycznie każdej strefie, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Organizatorzy postawili przed nami wyzwanie, którym było zamontowanie namiotów na twardej powierzchni uniemożliwiającej wbicie śledzi, ale po raz kolejny mogliśmy udowodnić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Wspólnymi siłami i przy pomocy setek kilogramów obciążników udało nam się spełnić ten wymóg. 

Dziękujemy naszemu klientowi, firmie Ibento za zaufanie i mamy nadzieję, że wybierzemy się wspólnie na jeszcze niejedno tournee!