Nowe namioty w ofercie Rent Design - stawiamy na plener | Rent Design

Nowe namioty w ofercie Rent Design – stawiamy na plener

Opublikowany w:

Wydarzenia plenerowe to obecnie ogromna cześć rynku eventowego, a jak wiadomo nie ma dobrego pleneru bez namiotu ! Już od pewnego czasu obserwujemy zwiększone zainteresowanie ofertą asortymentu plenerowego dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tym zapotrzebowaniom i powiększyć naszą ofertę. 

Obecnie nasi Klienci mogą znaleźć u nas zupełnie nowe namioty ekspresowe, dostępne w dwóch rozmiarach: 3x3m oraz 3x6m, dodatkowo so każdego z namiotów posiadamy zestaw ścianek, w tym także tych z drzwiami. Namioty ekspresowe to rozwiązanie przede wszystkich praktyczne, ich montaż jest niezwykle prosty i szybki. Może pełnić rolę namiotu informacyjnego, ale również namiotu sprzedażowego czy stanowiska targowego. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku organizacji przyjęć okolicznościowych. 

Dodatkowo zwiększyliśmy również dostępne u nas ilości naszych bestsellerowych namiotów gwiazd, czyli TENPAN oraz TENPAN XL. To modele doskonale już znane i uwielbiane przez naszych Klientów od wielu lat. To namioty, które nigdy nie zawodzą, ich wytrzymałość oraz design są na najwyższym poziomie. Idealne na wydarzenia organizowanie na terenie zielonym lub piaszczystym.