Otwarcie ośrodka szkoleniowego Legia Training Center z meblami Rent Design | Rent Design

Otwarcie ośrodka szkoleniowego Legia Training Center z meblami Rent Design

Opublikowany w:

Wraz z nadejściem lata i poluzowaniem obowiązujących obostrzeń mogliśmy na pewien czas przenieść się w plener. Jednym z wydarzeń, w którym braliśmy udział w tym okresie było oficjalne otwarcie ośrodka szkoleniowego przez Legię Warszawa. Była to dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt, jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych Klientów i ich zaufanie, a oni mogli być pewni naszego profesjonalizmu, estetyki i jakości.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części, oficjalną oraz chillout w połączeniu z VIP. Część oficjalna miała charakter konferencyjny, każdy uczestnik zajmował miejsce w bezpiecznym od siebie odstępie, o który pomogliśmy zadbać, a kolory krzeseł nawiązywały do oficjalnych barw klubu. W drugiej strefie goście mogli odpocząć chwilę na naszych wygodnych pufach PALBAR w cieniu namiotu lub porozmawiać przy stołach koktajlowych BOSCO. 

Wszystko zostało przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i obostrzeniami. Nasze doświadczenie w branży eventowej gwarantuje bowiem bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm.