Krzesła Rent Design najlepszym narzędziem organizatora w 2019 roku wg. jury konkursu MP Power Awards | Rent Design

Krzesła Rent Design najlepszym narzędziem organizatora w 2019 roku wg. jury konkursu MP Power Awards

Opublikowany w:

W czwartek 21 maja 2020 r. po raz ósmy zostały rozdane nagrody branży eventowej MP Power Awards. W nowej kategorii MP Power Produkt – Narzędzie Organizatora, pierwszą w historii statuetkę zdobyła firma Rent Design – lider wypożyczalni mebli w Polsce.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, w którym wyłaniane są osobistości branży, najlepsze projekty, obiekty, produkty oraz agencje roku. To wydarzenie organizowane przez portal MeetingPlanner.pl, które każdego roku skupia uwagę tysięcy przedstawicieli branży MICE.

Wypożyczalnia mebli eventowych Rent Design, została w tym roku wyróżniona aż trzema nominacjami, w tym jedną nagrodą główną:

– MP Power Produkt w kategorii Narzędzie Organizatora (nowa kategoria): nominacja oraz nagroda główna dla produktu jakim są krzesła z oferty Rent Design;

– MP Power 12 w kategorii Dostawca Open: nominacja dla dyrektor zarządzającej Rent Design, Adriany Szczeniowskiej;

– MP Power w kategorii specjalnej Zrównoważony rozwój w branży eventowej: nominacja za wewnętrzy program realizowany w firmie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wypożyczalnia mebli Rent Design od początku swojego istnienia stawiała na stworzenie oferty mebli na wynajem, będącej praktycznym i estetycznym narzędziem dla organizatorów zróżnicowanych wydarzeń. Obecnie firma dysponuje największym asortymentem mebli w Polsce, a w jej przestrzeni magazynowej znaleźć można już ok. 30 tysięcy produktów.

W ofercie Rent Design znajduje się aż 35 modeli krzeseł mających cechy dobrze zaprojektowanego designu, charakteryzujących się zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką. Krzesło to jedno z podstawowych narzędzi niezbędnych do stworzenia metamorfozy powierzchni evntowych, a tym samym do aranżacji spektakularnych przestrzeni, dlatego to właśnie ta grupa produktów z oferty Rent Design została nagrodzona przez Jury konkursu MP Power Awards.

W tym roku w związku z epidemią wywołaną SARS-CoV-2, uroczysta gala wręczenia nagród po raz pierwszy w historii zorganizowana została w formie online, zaś organizatorzy łączyli się z nagradzanymi za pomocą platformy do wideokonferencji. Gala transmitowana była na żywo.