DLA KAŻDEJ PANNY MŁODEJ , poczytaj! | Rent Design

DLA KAŻDEJ PANNY MŁODEJ , poczytaj!

Opublikowany w:
DLA KAŻDEJ PANNY MŁODEJ , poczytaj!

 

Chcesz się wyróżnić? Zadbaj o design!

 

Czy odkąd byłaś małą dziewczynką wyobrażałaś sobie jak będzie wyglądać ten wyjątkowy, najpiękniejszy dzień w Twoim życiu – dzień ślubu? Zastanawiałaś się jak będzie prezentować się Twoja biała suknia, gdzie odbędzie się wesele? A teraz, kiedy już przyszło do organizacji tego wspaniałego wydarzenia natłok różnych zajęć sprawia, że czujesz się odrobinę zagubiona i boisz się, aby niczego nie przeoczyć? Spokojnie, to uczucie, które dotyka większość Panien Młodych.

Zapewne jak każda kobieta często zastanawiałaś się, co zrobić, aby w tym wyjątkowym dniu nie paść ofiarą sztampy. Aby wyróżnić się czymś nowym i sprawić, że Twoje wesele pozostanie w pamięci gości jeszcze przez długi czas. Sukienka, kościół, sala, zaproszenia, dekoracje kwiatowe i wiele innych kwestii mogą sprawić, że w ferworze walki umknie Ci jeden równie ważny element Twojego wesela, a mianowicie jego wystrój. Nie zawsze warto polegać jedynie na wyposażeniu sali czy restauracji. Można wzbogacić wybrane miejsce o nowe elementy wystroju wnętrza – takie jak meble czy artykuły dekoracyjne charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem. To właśnie design może okazać się Twoją drogą do osiągnięcia sukcesu.

Uzupełniając salę czy restaurację o dodatkowe elementy, można nadać pomieszczeniu nowego, niepowtarzalnego wymiaru. Jednym ze sprawdzonych produktów, które idealnie nadają się na wieczorne wydarzenia są meble LEDowe. Dzięki możliwości podświetlenia na wybrany kolor, designerskie kanapy, pufy, stoliki, lampy, donice wypełnione świeżymi kwiatami czy kule do podwieszenia pod sufitem pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat imprezy. Świetnym rozwiązaniem jest też pomysłowe zagospodarowanie części podwórka, czy ogrodu przed samą salą. Białe namioty, w różnych rozmiarach i oryginalnych kształtach, ratanowe meble modułowe z kolorowymi poduchami, umożliwiające ustawienie ich w dowolnych konfiguracjach, białe bary czy pompowane kanapy w połączeniu z designerskimi, ekologicznymi, białymi meblami wykonanymi z palet i skrzynek to tylko kilka z wielu możliwych rozwiązań. Kolejnym pomysłem na miłe zaskoczenie gości jest zagospodarowanie specjalnej przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych. Hitem wśród dzieci są różnokolorowe bujaki, fotele, stoliki i krzesła. Pozwalają one zaaranżować przestrzeń przyjazną brzdącom w każdym wieku.

To tylko kilka z wielu inspiracji prezentujących jak w prosty sposób wzbudzić zachwyt gości. A możliwości jest o wiele więcej. Wystarczy tylko odrobina kreatywności lub po prostu pomoc specjalistów.