SELFIE Z GWIAZDĄ...tak Od Niechcenia przy współpracy z RENT DESIGN | Rent Design

SELFIE Z GWIAZDĄ…tak Od Niechcenia przy współpracy z RENT DESIGN

Opublikowany w:

10358867_636037039814368_8568030902021741401_n

Konferencja SodaStream z Rent Design

W maju, w domu handlowym przy ul. Mysiej 3, odbyła się konferencja prasowa wprowadzająca na rynek nowy ekspres do napojów gazowanych SodaStream. Firma Rent Design wsparła agencję Walk PR, organizatora eventu, w zaaranżowaniu wnętrza, w którym odbyło się spotkanie.

Z tym motywem związana była też scenografia i aranżacja wnętrza na czas konferencji. Za projekt 3D i przygotowanie pełnej aranżacji spotkania odpowiedzialna była firma scenograficzna Od niechcenia. Stworzyła na potrzeby spotkania m.in.: ekologiczny bar i ekspozytory wykonane z kartonów plaster miodu, jak również dekoracyjną kurtynę zrobioną z denek od butelek i żyrandol wykonany z plastikowych butelek wypełnionych kolorową cieczą. Ponadto w części konferencyjnej, zamiast tradycyjnego białego tła dla ekranów, pojawiła się naturalna sklejka, która była nie tylko oryginalnym elementem scenograficznym, ale jednocześnie świetnie wpisywała się w ekologiczną aranżację przestrzeni.

Doskonałym dopełnieniem tego niecodziennego wystroju były eko meble Rent Design w postaci nowych sof – PALPUF i stolików PALTAB, jak również kolorowe krzesła STICK i białe, eleganckie stoliki BOSCO w połączeniu z nowoczesnymi hokerami METO