Plywood by Rent Design - nowy wymiar EKO mebli! | Rent Design

Plywood by Rent Design – nowy wymiar EKO mebli!

Plywood by Rent Design - nowy wymiar EKO mebli!

Poznaj naszą autorską kolekcję mebli wykonanych ze sklejki. Wszystkie produkty zaprojektowaliśmy sami, nadzorując proces produkcji od początku do samego końca.

Przedstawiamy dostępną tylko u nas kolekcję Plywood by Rent Design! To rozwiązanie dla miłośników prostoty, minimalizmu i naturalnych, ekologicznych surowców. Nawiązując do uwielbianego przez nas designu lat 60-tych, kolekcja Plywood idealnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

W każdy element włożyliśmy dwa nasze najważniejsze atuty: serce i doświadczenie. Dzięki temu powstało połączenie idealne, gdzie najlepsze wzornictwo spotyka się z użytecznością.

W skład naszych nowości wchodzą: siedziska Plywood Puf, ekspozytory Plywood Expo, kwadratowe stoliki Plywood Var, okrągłe stoliki Plywood Round oraz duże stoliki Plywood Bintang. Wszystkie w kolorze naturalnego drewna.

Pięknym uzupełnieniem sklejkowych aranżacji będą zielone kwiaty i drzewa w naturalnych koszach z trawy morskiej, dostępne od września TYLKO w ofercie Rent Design.

Zapraszamy do składania rezerwacji.

Z kolekcją Plywood by Rent Design zawojujesz każdy event!