NOWY TYTUŁ NA PRASOWYM RYNKU | Rent Design

NOWY TYTUŁ NA PRASOWYM RYNKU

NOWY TYTUŁ NA PRASOWYM RYNKU
Nowy tytuł od Edipresse – „Uroda Życia”
6 sierpnia 2014 na dziedzińcu Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, wydawnictwo Edipresse zorganizowało konferencję informującą o wprowadzeniu na rynek nowego miesięcznika – „Uroda Życia”. Będzie to luksusowy magazyn, skierowany do dojrzałych kobiet, a jego redaktor naczelną zostanie Anna Maruszeczko.
Na czas konferencji, dziedziniec CSW zaaranżowany został meblami w subtelnych kolorach, które pozwoliły stworzyć nieformalny charakter wydarzenia. Jako Rent Design przygotowaliśmy cały projekt zagospodarowania przestrzeni. Użyte do niego zostały białe, ekologiczne meble z serii Clic, które wyśmienicie komponowały się z naturalnymi, lawendowymi dodatkami. Komfort zapewniły białe i zielone krzesła Stick w połączeniu ze stolikami VAR oraz zestawione i doskonale współgrające ze sobą, nowe stoliki koktajlowe Bosco wraz z nowymi hokerami Spekta (dostępne w bieli lub czerni, w ilości aż 100 sztuk). Uzupełnienie scenografii stanowiły eleganckie, białe ekspozytory Expo w trzech, różnych wysokościach.
Konferencja zorganizowana została na niemal 300 osób. Oczywiście nie stanowiło to dla nas problemu. W swojej ofercie posiadamy meble pozwalające zaaranżować wydarzenia nawet dla ponad 1000 gości.