NOWE BĄBELKI NA RYNKU czyli SODA STREAM | Rent Design

NOWE BĄBELKI NA RYNKU czyli SODA STREAM

NOWE BĄBELKI NA RYNKU czyli SODA STREAM

Soda Stream

Wspólnie z Od Niechcenia zaaranżowaliśmy przestrzeń przy ul. Mysiej 3, w której odbyła się konferencja wprowadzająca na rynek nowy ekspres do napojów gazowanych – SodaStream. Całym zespołem podpisujemy się pod jego ekologiczną ideą i uroczyście oświadczamy, że BARDZO lubimy bąbelki! 🙂

 

Wszystkie elementy wystroju sali nawiązywały do zgodnego z naturą wymiaru SodaStream. Kolorowe krzesła Stick symbolizowały piękne kolory natury. Elementami podkreślającymi ekologiczną aranżację przestrzeni były nowe sofy Palpuf i stoliki Paltab wykonane m.in. z europalet przeznaczonych do recyklingu. Dostawione do baru wykonanego z kartonu plaster miodu hokery Meto, zaznaczyły nowoczesny charakter marki. Doskonale komponowały się także z eleganckimi stolikami koktajlowymi Bosco.

 

Meble Rent Design dobrze odnajdują się w każdej aranżacji, ale musimy przyznać, że elementy scenograficzne Od Niechcenia (jak m.in.: bar i ekspozytory wykonane z kartonów plaster miodu, ażurowa ścianka dzieląca część chilloutową od konferencyjnej, zrobiona z denek od butelek czy żyrandol wykonany z plastikowych butelek wypełnionych kolorową cieczą) niezwykle podkreśliły ich nowoczesny design i niepowtarzalny charakter. 

Konferencja odbyła się w maju 2014 r.