MICE OSOBOWOŚĆ ROKU 2014 | Rent Design

MICE OSOBOWOŚĆ ROKU 2014

MICE OSOBOWOŚĆ ROKU 2014

Osobowość roku MICE 2014

Już trzeci rok z rzędu mieliśmy przyjemność zostać partnerem jednego z najgłośniejszych wydarzeń branży eventowej – rozdania prestiżowych nagród Osobowość Roku MICE.

Był to wieczór pełen emocji, wieczór w raju. Impreza zorganizowana została w charakterze rajskiego ogrodu i pozostanie w pamięci gości jeszcze na długo. Dzięki owocnej współpracy z organizatorami wydarzenia meble Rent Design były doskonałym uzupełnieniem scenografii. Do aranżacji rajskiej przestrzeni użyto zarówno podświetlanych mebli LEDowych, jak również tych ekologicznych wykonanych ze skrzynek po owocach i europalet. Doskonale sprawdziły się również kolorowe i wygodne krzesła Stick.

Zwycięzcami tegorocznej odsłony konkursu zostali: w kategorii Zleceniodawca – Agnieszka Majkowska, Prudential Polska; w kategorii Organizator – Marta Dunin-Michałowska, Mea Group; w kategorii Menadżer Obiektu – Żaneta Berus, EXPO XXI Warszawa; w kategorii Podwykonawca – Adam Zagajewski, Triangoo. W czasie uroczystości wręczono także nagrodę „Odkrycie Roku MPI Poland”. Laureatką została Kinga Soćko z Poland Convention Bureau.