MAZURKAS CATERING SHOW 2013 | Rent Design

MAZURKAS CATERING SHOW 2013

MAZURKAS CATERING SHOW 2013
[Not a valid template]

23 września 2013 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckiem odbyła się kolejna edycja Catering Show. Na ten wieczór Mazurkas Catering przygotował kulinarne smakołyki zebrane prawie z całego świata. W programie znalazły się m.in. kulinarna odsłona owadów (koniki polne, szarańcze pustynne, karaczany madagaskarskie i inne), świat na talerzu – czyli egzotyka bez tajemnic (kangur, zebra, krokodyl, antylopa) jak również sekrety afrodyzjaków.

Eleganckie meble Rent Design idealnie wpasowały się w szykowne wnętrze hotelu zaś namioty i meble ogrodowe zaaranżowały obszerną przestrzeń przed samym hotelem. Szczególnie sprawdziły się tu meble i artykuły dekoracyjne LED, które rozświetliły ogród wieczorną porą i stworzyły niezapomniany klimat imprezy. Promienniki HADE i VULCAN zapewniły natomiast gorącą atmosferę w ten chłodny, wrześniowy wieczór.

Realizacja Rent Design dla prestiżowego Catering Show była dużym, logistycznym przedsięwzięciem – na miejscu na pełnych obrotach pracował kilkunastoosobowy zespół zajmujący się montażem mebli, które pod hotel zostały przywiezione kilkoma dużymi ciężarówkami.